Skip to main content

Yurtiçi Pazarlama ve Satış

Özel Tekstil, yurtiçi satış operasyonlarını kendi alanlarında uzman satış yöneticileriyle, müşteri odaklı olarak yürütmektedir.

Türkiye; dünya moda merkezlerinden, modaya hizmet veren tekstil, hazır giyim ve tekstil aksesuarları tedarikçisi konumundadır. Özel Tekstil, farklı pazar bölümlerine müşteri odaklı satış stratejileriyle, hizmet vermektedir.

Ulusal ve uluslararası Türk Markalarına hizmet veren deneyimli satış yöneticilerimiz, moda trendlerini ve müşterilerimizin yurtiçi ve yurtdışı mağaza sezonlarını dikkate alarak koleksiyonlarımızı sunmaktadır.

Ülkemizin, Dünya ve Türk modasına hizmet veren Türk Konfeksiyon Tedarik Zincirinin her bir halkasındaki “İhracatçı Konfeksiyoncu” olan müşterilerimize, hizmet verdikleri pazarların yapısına bağlı olarak uzman satış yöneticilerimizle hizmet verilmektedir.

Özel Tekstil pazarlama ve satış ekibi farklı dağıtım kanallarında faaliyet gösteren kumaş alıcılarına saha ziyaretleri, İstanbul Osmanbey merkez ofis ve fabrika showroomlarında hizmet vermektedir.